Lego City Spor Araba 60285 Ürün Açıklaması

 

Vınnn! Vınnn! İnanılmaz LEGO City Spor Arabaya binerek gezmeye çık. Ayarlanabilir arka spoyler ve yüksek hızlı sürüş için yol tutuşlu havalı siyah jantlı lastikler dahil muhteşem özellikleri var. Göz alıcı aerodinamik kaportasına ve muhteşem mavi rengine yakından bak. Hatta tavanını çıkararak LEGO City sokaklarında üstü açık arabayla dolaşabilirsin.

Havalı arabaları seven çocuklar, LEGO City Spor Araba'ya (60285) bayılacak. Bu araç, aerodinamik gövde, üstü açık sürmek için çıkarılabilir tavan, ayarlanabilir arka spoyler, sportif siyah jantlar, yol tutuşlu lastikler ve minifigür sürücü için detaylı bir kokpit gibi muhteşem tasarım detaylarıyla doludur. Bir parça hayal gücü katın ve otoyola çıkın!5 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklar için bir LEGO ödülü Bu LEGO City spor arabanın yapım talimatlarını kutuda bulabilirsiniz. Ya da akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus'ı indirebilirsiniz. Bu interaktif yapım rehberi, inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları sayesinde kısa sürede acemi LEGO yapıcıları usta yapıcılara dönüştürür. LEGO City'nin Harika Araçları Erkek ve kız çocuklar, LEGO City Harika Araçlar oyun setleriyle her tür gerçekçi makine ve aracı keşfedebilir, yapıp oynarken fiziksel becerilerini ve öz güvenlerini geliştirir.

Hayal gücüne dayalı rol oyunları için ilham verici bir araç olan bu etkileyici spor araba yapım setiyle 5 yaş ve üstü erkek ve kız çocukları LEGO City’nin heyecan verici dünyasıyla tanıştırın.

Kutuda ne var? Direksiyonun arkasında sürücü minifigürü için yeri olan, etkileyici LEGO City Harika Araçlar spor arabayı yapmak için çocukların ihtiyacı olan her şey. Havalı arabaları seven çocuklara ödül.

Göz alıcı kaportası, ayarlanabilir arka spoyleri, yol tutuşlu lastikleriyle sportif siyah jantları ve sete dahil minifigür sürücüsü için koltuğu olan koyu renk camlı detaylı kokpitiyle muhteşem bir tasarım.

Bu LEGO City Spor Araba (60285) yapım seti, 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da her gün hediyesidir.

Yapıldığında LEGO City spor arabanın yüksekliği 4 cm, uzunluğu 12 cm, genişliği 5 cm’dir.

Çocukların geniş hayal güçleriyle çalışır. Yapım parçası paketlerini açar açmaz oyunlar hemen başlar.

Basit bir basılı yapım rehberi ve genç model yapıcıları için interaktif bir yapım rehberi olan Instructions PLUS dahildir. Akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulabilirsiniz.

LEGO City Harika Araçlar setleriyle çocukların yaratıcılığını bir üst seviyeye çıkarın. Özelliklerle dolu araçlar ve karakterler, çocukların fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olurken, hayal gücüne dayalı oyunları teşvik eder.

Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri bu hiç değişmedi.

LEGO City yapım parçaları, tüm yapım setlerinin katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 5 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 89


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4